موافقت نتانیاهو با یورش اعضای «کنست» به مسجدالاقصی + سامسونگ هدست Gear VR جدیدی برای گلکسی نوت 8 معرفی کرد – دیجیاتو – سوالات کتاب درسی

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ورود اعضای کنست (پارلمان) به مسجدالاقصی در هفته آینده موافقت کرد
از سوی دیگر اداره اوقاف فلسطین اعلام کرد روز سه شنبه نیز 136 شهرک‌نشین اقدام به هتک حرمت مسجدالاقصی کردند.

انتفاضه قدس در سال 2015 پس از همین یورش مکرر صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و اهان به مقدسات فلسطینی آغاز شد.

«یهودا گلیک» خاخام افراطی صهیونیست تور بانکوک نوروز 97 با تعدادی از صهیونیست‌های افراط‌گرا چهارشنبه (دیروز) به مسجدالاقصی یورش بردند و اقدام به انجام آیین های تلمودی کردند.

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ورود اعضای کنست (پارلمان) به مسجدالاقصی در هفته آینده موافقت کرد.
ورود اعضای کنست به مسجدالاقصی از سال 2015 و پس از وقوع درگیری‌های شدید پس از هتک حرمت به این مسجد ، ممنوع است.

بر اساس گزارش وبگاه «بوابه تور سیشل نوروز 97 الشرق»، این اقدام در راستای بررسی امکان از سرگیری ورود اعضای کنست به این مسجد صورت می‌گیرد.

بر اساس تصمیمی که نتانیاهو با آن موافقت کرده، اعضای کنست سه شنبه آینده وارد مسجدالاقصی خواهند شد و در صورتی که این ورود با مشکلی روبه‌رو نشود، یورش‌های بعدی به مسجدالاقصی نیز بررسی خواهد شد.

یورش یهودا گلیک به مسجدالاقصی

——————-

در قیمت تور سامویی کنار رونمایی از گلکسی نوت 8، سامسونگ از یک هدست واقعیت مجازی جدید هم رونمایی کرد
سامسونگ در طول مراسم تمرکز چندانی روی واقعیت مجازی نداشت اما حالا می دانیم که این هدست با قیمت 130 دلار قرار است عرضه شود.

در کنار رونمایی از گلکسی نوت 8، سامسونگ از یک هدست واقعیت مجازی جدید هم رونمایی کرد. چرا؟ چون گلکسی نوت تور آنتالیا نوروز 97 8 در Gear VR های قبلی جا نمی شد.

گلکسی نوت 8 نمایشگری 6.3 اینچی اما با حاشیه نمایشگر اندکی دارد و از این جهت هیچ یک از Gear VR های قبلی توسعه یافته با ابعاد و اندازه آن سازگار نبودند. از همین سو شاهد رونمایی از هدستی جدید هستیم که همراه با کنترلر عرضه می شود.

در زمان معرفی گلکسی نوت 8 و 8 پلاس، سامسونگ Gear VR جدیدی همراه با کنترلر معرفی کرد اما گویا طراحان چندان آینده نگر نبوده اند که به تور زمینی تبریز گلکسی نوت 8 فکر کنند. اگرچه هدست های قبلی با نوت 8 سازگار نیستند اما هدست جدید با همه دیوایس های قبلی سازگار است. از اس 8 گرفته تا اس 6 اج و نوت 5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *