ال جی خانواده لوازم خانگی لوکس خود را با یک ماشین ظرفشویی و یک فر تازه تکمیل کرد – دیجیاتو – سوالات کتاب درسی

محصولات جدید ال جی، شاید مثل ماشین لباسشویی ای که می تواند به صورت همزمان دو دسته البسه را بشوید یا یخچالی که با ضربه زدن به بدنه آن قادر به مشاهده محتویات داخلش هستید هیجان انگیز نباشند، اما این کمپانی از از لوازم آشپزخانه تازه و هوشمندی رونمایی کرده که نه تنها طراحی بسیار جذابی دارند، بلکه می توانند زندگی شما را راحت تر تور سنگاپور نوروز 97 کنند
اعضای جدید خانواده LG Signature، مجموعاً 5100 دلار برایتان آب می خورند

LG Signature Tob Control Dishwasher، از قابلیتی به نام QuadWash بهره می برد که در واقع به چهار بازوی داخلی آن برای اسپری آب اشاره دارد. به لطف این قابلیت، ظروف بهتر و سریع تر از قبل شسته می شوند و البته برای دستیابی به این ماشین ظرفشویی، باید مبلغ بسیار بالای 1700 دلار را بپردازید.

محصولات تور اردبیل ارزان جدید ال جی، شاید مثل ماشین لباسشویی ای که می تواند به صورت همزمان دو دسته البسه را بشوید یا یخچالی که با ضربه زدن به بدنه آن قادر به مشاهده محتویات داخلش هستید هیجان انگیز نباشند، اما این کمپانی از از لوازم آشپزخانه تازه و هوشمندی تور قبرس نوروز 97 رونمایی کرده که نه تنها طراحی بسیار جذابی دارند، بلکه می توانند زندگی شما را راحت تر کنند.

این لوازم آشپزخانه تازه، یک ماشین ظرفشویی و یک فر در خانواده محصولات Signature ال جی هستند و به لیست لوازم خانگی لوکس کمپانی کره ای می پیوندند. پیش از این، در نمایشگاه CES 2016 شاهد ماشین لباسشویی دوکاره ای که قادر به خشک کردن لباس ها نیز هست، تلویزیونی OLED و تصفیه کننده هوا نیز بوده ایم تور بدروم نوروز 97 که همگی از اعضای خانواده Signature به حساب می آیند.

از طرف دیگر، فر LG Signature Double Oven در سه مدل به دست مشتریان می رسد: مدلی الکتریکی با قیمت 3400 دلار، مدلی گازی به قیمت 3500 دلار و مدلی دوگانه با قیمت 3600 دلار. ضمناً قابلیت ProBake Convertion این فر نیز امکان پخش حرارت به صورت دلخواه را مهیا می کند. در نهایت گفتنی است که این دو محصول تازه، با اپلیکیشن SmartThinQ نیز سازگاری دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *