واسکس: توپ طلا به زودی به آسنسیو می‌رسد + شرکت TCL برند پالم را زنده می کند – دیجیاتو – سوالات کتاب درسی

ایسنا: به نقل از EFE ، مارکو آسنسیو در فصل جاری عملکرد خیره کننده‌ای در رئال مادرید داشته و گل‌های حساسی را برای این تیم به ثمر رسانده است
او گفت: به صراحت بگویم که آسنسیو استعدادی شگرف دارد و در سطحی بسیار بالا بازی می‌کند. او نشان داده که بازیکن بسیار باکیفیتی است و بر این باورم که به زودی توپ طلا را به دست خواهد آورد.

لوکاس واسکس مهاجم رئال مادرید به ستایش از آسنسیو پرداخت و در تعمیرات موبایل اظهارنظری جالب تاکید کرد که این بازیکن به زودی برنده توپ طلا خواهد شد.

واسکس ادامه داد: آسنسیو هنوز جوان است و روز به روز در حال پیشرفت و بهتر شدن است. او اعتماد به نفس لازم را به دست آورده و می‌تواند مهره‌ای بسیار کلیدی برای رئال در سال‌های بعد باشد.

ایسنا: به نقل از EFE ، مارکو آسنسیو در فصل جاری عملکرد خیره کننده‌ای در رئال مادرید داشته و گل‌های حساسی را برای این تیم به ثمر رسانده قیمت تور مشهد است. گلزنی در دو دیدار رفت و برگشت برابر بارسلونا در سوپر جام اسپانیا و دبل کردن برابر والنسیا در رقابت‌های لالیگا به خوبی نشان می‌دهد که این بازیکن جوان بسیار آماده است و اعتماد زیدان را به خوب جلب کرده است.
——————-

شاید ندانید اما شرکت چینی TCL مالک برند کاملا فراموش شده Palm است
اینطور به نظر می رسد که استفن استریت، مدیر تور ارزان آلمان بازاریابی TCL بازگشت پالم را تایید کرده. گویا اوایل سال 2018 اولین موبایل آن ها ارائه خواهد شد اما بدون سیستم عامل Palm OS یا WebOS.

شاید ندانید اما شرکت چینی TCL مالک برند کاملا فراموش شده Palm است. چینی ها این شرکت را سال 2011 خریداری کردند اما هیچگاه بهره برداری خاصی از آن صورت نپذیرفت تا امروز که شایعات بازگشت پالم شنیده می شود.

به گفته قیمت تور پکن استریت، TCL قصد دارد با سه برند موبایلی که در اختیار دارد، سه بازار متفاوت را هدف قرار دهد. آلکاتل با نسل جوان سرگرم می شود، بلک بری نیز دنیای حرفه ای ها را خواهد گرفت در حالی که پالم می خواهد برندی با کیفیت بالا برای مشتریان قدیمی باشد که هنوز پالم را با این مشخصات می شناسند.

احتمالا دلیل اصلی عدم بازگشت پالم به بازار، خریداری سیستم عامل آن توسط ال جی بود. اما حالا و با وجود اندروید، تور اردبیل ارزان بازی تغییر کرده و اگر گزارش Android Planet حقیقت داشته باشد، به زودی شاهد بازگشت موبایل های پالم هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *