تاریخ عرضه و قیمت موبایل LG V30 مشخص شد – دیجیاتو + پایان دور جدید مذاکرات برگزیت بدون پیشرفت – سوالات کتاب درسی

در صورتی که اخبار را دنبال نکرده اید، ساعاتی پیش موبایل LG V30 بالاخره به صورت رسمی معرفی شد
به گفته ال جی، مدل LG V30 Plus که در واقع از 128 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد، در تمام مناطق عرضه نمی شود و تنها در «مناطق محدودی» در دسترس خواهد بود. اما هنوز صحبتی درباره این مناطق به میان نیامده است.

در تور اروپا صورتی که اخبار را دنبال نکرده اید، ساعاتی پیش موبایل LG V30 بالاخره به صورت رسمی معرفی شد. پرچمدار تازه ال جی قرار است به همراه نمایشگر OLED FullVision، چیپست اسنپدراگون 835 و ماژول دوربین دوگانه به بازار عرضه شود و از همین حالا، دیوایسی بسیار جالب توجه به نظر می رسد.

علاوه بر این، مدل 64 گیگابایتی V30 در چهار رنگ مشکی، نقره ای، آبی و بنفش عرضه می شود و فعلاً مشخص نشده آیا تمام این رنگ ها تور لحظه آخری اصفهان برای مدل V30 Plus نیز در دسترس خواهند بود یا خیر.

بنابر اعلام رسمی کمپانی ال جی، اسمارت فون V30 قرار است در روز 21 سپتامبر (30 شهریورماه) در خاک کره جنوبی عرضه شود و سپس راه خود را به بازار آمریکای شمالی، آسیا، اروپا، آفریقا و خاورمیانه نیز باز خواهد کرد. علاوه بر این، ال جی اعلام کرده V30 با قیمت 900 یورو در اروپا عرضه می شود و انتظار می رود قیمت پایه برای مناطق دیگر، حدود 830 دلار باشد؛ هرچند که تور اصفهان ارزان قیمت دستگاه به دلار، به صورت رسمی تایید نشده.

——————-
خبرگزاری فارس: «مایکل بارنیه» مذاکره کننده اتحادیه اروپا در موضوع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) گفت از آنجایی که بریتانیا درخواست‌های غیرممکن دارد، مذاکرات برگزیت پیش نمی‌رود
دیویس با بیان اینکه موضع بریتانیا منعطف‌تر و عملی‌تر از موضع اتحادیه اروپا است، گفت: «حل و فصل مسایل مالی اهمیت دارد اما در تور لحظه آخری خارجی این زمینه تفاوت‌هایی اساسی میان بریتانیا و اتحادیه اروپا وجود دارد که باید رفع شود.»

وی همچنین گفت برای صحبت درباره آینده روابط باید مسایل اساسی را به طور جدی مورد توجه قرار داد و بعد از ایجاد اعتماد در مورد این مسایل صحبت کرد.

خبرگزاری فارس: «مایکل بارنیه» مذاکره کننده اتحادیه اروپا در موضوع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) گفت از آنجایی که بریتانیا درخواست‌های غیرممکن تور یزد دارد، مذاکرات برگزیت پیش نمی‌رود.
به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، بارنیه افزود،‌ طی مذاکرات برگزیت هیچ پیشرفتی در مسایل اساسی حاصل نشده است، اما گفت‌وگوها در مساله ایرلند مفید بود.

مردم بریتانیا (انگلیس، ولز، اسکاتلند، ایرلندشمالی) سال 2016 به خروج از اتحادیه اروپا رأی مثبت دادند. مذاکرات خروج سال2017 آغاز شده و به مدت دو سال ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر، «دیوید دیویس» وزیر تور ارزان قبرس برگزیت انگلیس گفت پیشرفتی واقعی در مذاکرات برگزیت به دست آمده است و  این تمایل وجود دارد که بهترین نتیجه برای شهروندان بریتانیا و اتحادیه اروپا حاصل شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *