محمد صلاح، انتخاب اول لیورپول نبود! + سومین تریلر بازی Red Dead Redemption II منتشر شد [تماشا کنید] – سوالات کتاب درسی

ورزش سه: اگرچه محمد صلاح در اولین فصل حضور خود در لیورپول درخشش خیره کننده ای داشته، اما ممکن بود سرنوشت او به شکل دیگری رقم بخورد
محمد صلاح، انتخاب اول لیورپول نبود!

پیشنهاد اولیه لیورپول برای جذب محمد صلاح 30 میلیون یورو بود اما این رقم از سوی رم رد شد و در نهایت آنها مجبور شدند برای خرید این ستاره گلزن 50 میلیون یورو پرداخت کنند.

اما نشریه اسکای اسپورتس فاش کرد که در تابستان قبل و پیش از تلاش برای جذب محمد صلاح، مرسی سایدی ها برای خرید جولین برانت، ستاره جوان و ویتنگر تند و تیز لورکوزن اقدام کرده بودند و کلوپ قصد داشت وی را راهی آنفیلد کند اما برانت پیشنهاد مرسی سایدی ها را رد کرد که آنها برای جذب محمد صلاح اقدام کنند.

 محمد صلاح در تابستان امسال و از رم راهی لیورپول شد و در همان فصل اول چنان نمایش فوق العاده ای از خود ارائه داد که حالا بسیاری از تیم های بزرگ اروپا به دنبال او هستند و این ستاره مصری از نامزدهای اصلی کفش طلا و حتی توپ طلا به شمار می آید.

ورزش سه: اگرچه محمد صلاح در اولین فصل حضور خود در لیورپول درخشش خیره کننده ای داشته، اما ممکن بود سرنوشت او به شکل دیگری رقم بخورد.

——————-

همان طور که راکستار وعده داده بود، سومین تریلر بازی Red Dead Redemption II که یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال هم محسوب می شود، لحظاتی پیش منتشر شد
اسب، درشکه، کالسکه و انواع قطار در محیط بازی در دسترس خواهند بود تا کار شما برای سفر به سرزمین های مختلف آسان تر شود. همچین به احتمال زیاد در بازی Red Dead Redemption II می توانید درون قطارها با شخصیت اصلی حرکت کنید.

این بازی 4 آبان برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

همان طور که راکستار وعده داده بود، سومین تریلر بازی Red Dead Redemption II که یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال هم محسوب می شود، لحظاتی پیش منتشر شد.

طبق اطلاعاتی که پیش از این به بیرون درز کرده بود، با آزادی عملی مثال زدنی در Red Dead Redemption II روبرو خواهیم بود. در طول بخش داستانی به مناطقی همچون Ridgewood و Armadillo سفر خواهیم کرد و در هر کدام از این مناطق شخصیت ها و فروشگاه های مختلفی وجود خواهند داشت.

در این تریلر صحنه هایی از شخصیت های مختلفی که در این بازی با آن ها روبرو خواهیم شد، به نمایش گذاشته می شود. در یکی از صحنه های این تریلر، مردی  گروگان گرفته شده با چاقو را مشاهده می کنیم که شباهت زیادی به شخصیت اصلی قسمت پیشن این سری یعنی جان مارستون دارد. این نکته از آن جایی حائر اهمیت است که اتفاقات Red Dead Redemption II قبل از داستان قسمت اول جریان خواهد داشت.

می توانید برای آگاهی از هر آن چیزی که در Red Dead Redemption II با آن روبرو خواهیم شد، به این مطلب مراجعه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *