پافشاری زلاتان بر تایید حضورش در جام جهانی + چیپست های کایرین همچنان در انحصار دو برند هواوی و آنر باقی می مانند – دیجیاتو – سوالات کتاب درسی

ورزش سه: در حالیکه سرمربی تیم ملی سوئد از اینکه زلاتان دربرنامه های او جایی ندارد صحبت کرده، ستاره لس آنجلس گلکسی بار دیگر تاکید کرد که در جام جهانی حضور خواهد داشت
زلاتان که اخیرا در مصاحبه ای با جیمی کیمل گفته بود که در جام جهانی حضور خواهد داشت، بار دیگر بر صحبت‌هایش پافشاری کرد. او گفت:” بله من به جام جهانی خواهم رفت. اگر اطلاعات بیشتری به شما بدهم، دنبال کننده های بیشتری در اینستاگرام خواهید داشت بنابراین فعلا قصد ندارم توضیح بیشتری ارائه کنم.”

باید دید در نهایت زلاتان به تیم ملی سوئد دعوت خواهد شد و در جام حضور پیدا خواهد کرد یا سرمربی سوئد بر تفکرش پافشاری خواهد کرد.

ورزش سه: در حالیکه سرمربی تیم ملی سوئد از اینکه زلاتان دربرنامه های او جایی ندارد صحبت کرده، ستاره لس آنجلس گلکسی بار دیگر تاکید کرد که در جام جهانی حضور خواهد داشت.

بهترین گلزن تاریخ تیم ملی سوئد پس از ناکامی این تیم در رسیدن به یورو 2016 از رقابت های ملی اعلام بازنشستگی کرد. حالا در آستانه شروع جام جهانی 2018، او از تمایلش برای بازگشت به تیم ملی سوئد صحبت کرده و این در حالیست که سرمربی سوئد تمایلی به استفاده از او ندارد.

یی

——————-

علی رغم شنیده های پیشین مبنی بر قصد هواوی برای اعطای امتیاز استفاده از چیپست های کایرین به سایر موبایل سازها، این شرکت به طور رسمی اعلام کرد که این چیپست ها همچنان در انحصار محصولات دو برند هواوی و آنر باقی خواهند ماند
علی رغم شنیده های پیشین مبنی بر قصد هواوی برای اعطای امتیاز استفاده از چیپست های کایرین به سایر موبایل سازها، این شرکت به طور رسمی اعلام کرد که این چیپست ها همچنان در انحصار محصولات دو برند هواوی و آنر باقی خواهند ماند.

بنابراین در آینده نزدیک نمی توانیم شاهد حضور HiSilicon های کمپانی چینی در موبایلی جز محصولات خود شرکت باشیم، گرچه موبایل های تولیدی تحت دو برند Huawei و Honor نیز خود شامل طیف نسبتاً وسیعی از محصولات می شوند.

در حال حاضر پردازنده های کایرین هواوی عملکرد بسیار خوبی را (جز در بخش گرافیکی) روی موبایل های اختصاصی این شرکت از خود نشان داده اند که به طور مشخص بخشی از آن حاصل هماهنگی کامل سخت افزار و نرم افزار آن است، اما ظاهراً این پردازنده ها هنوز ویژگی های لازم برای ورود به بازار عمومی و نصب روی محصولات دیگر کمپانی ها را ندارند.

علاوه بر این ها، پردازنده های مورد بحث تنها مختص طیف خاصی از موبایل های پرچمدار هستند و قیمت تمام شده آنها سبب می شود تا گزینه ای مناسب برای میان رده ها و موبایل های اقتصادی نباشند. نباید فراموش کرد که خود هوآوی هنوز هم در این قبیل گوشی های خود از پردازنده های ساخت کوالکام یا مدیاتک استفاده می کند.

چیپست ها پردازنده های Kirin HiSilicon هواوی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *