آپدیت آی او اس ۱۱.۳ منتشر شد، اما فقط برای آیپد ۹.۷ اینچی – دیجیاتو – سوالات کتاب درسی

طی هفته های گذشته شایعاتی در سطح اینترنت منتشر شد که به انتشار نسخه نهایی iOS 11
همچنین تنظیمات باتری نیز در این نسخه دچار تغییر و تحول شده و حالا اطلاعات تفکیک شده و بهتری در مورد مصرف باتری به شما ارائه می دهد. ضمنا آی او اس ۱۱.۳ پلتفرم واقعیت افزوده ARKit ۱.۵ را هم معرفی می کند که با قابلیت هایی تازه، عملکرد بسیار بهتری را در اجرای اپلیکیشن های واقعیت افزوده به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش مک رومرز سفارشات آیپدهای جدید تا پایان هفته به مشتریان تحویل داده نخواهد شد، با این وجود خریداران می توانند مطمئن باشند که این تبلت با جدیدترین نسخه آی او اس به دست شان می رسد.

طی هفته های گذشته شایعاتی در سطح اینترنت منتشر شد که به انتشار نسخه نهایی iOS 11.3 در تاریخ ۲۷ مارس، یعنی روز برگزاری رویداد آموزشی اپل اشاره داشتند. اما این اتفاق طی کنفرانس اپل نیفتاد و آپدیت سیستم عامل یک روز بعد برای آیپد ۹.۷ اینچی جدید اپل منتشر شد.

گفتنی است که آی او اس ۱۱.۳ یکی از مهم ترین به‌روزرسانی های آی او اس ۱۱ تا امروز به شمار می آید، چرا که بعضی مشکلات حساس و جنجال برانگیز سیستم عامل با دریافت آن مرتفع می شوند. از جمله این مشکلات می توان به نقص خواندن نوتیفیکیشن پیام های خصوصی با صدای بلند توسط سیری اشاره کرد.

اپل هنوز دلیل اولویت قائل شدن برای آیپد ۹.۷ اینچی جهت دریافت این به‌روزرسانی را مشخص نکرده است. با این وجود، اگر خواستار تجربه آی او اس ۱۱.۳ هستید و آیپد ندارید می توانید همین حالا نسخه بتای عمومی آن را از وبسایت اپل دریافت کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *