همه تریلرهای مهم کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس را اینجا تماشا کنید – دیجیاتو – سوالات کتاب درسی

شب گذشته، سرانجام کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس برگزار شد و طبق وعده های این کمپانی، اطلاعات مهمی از بازی های مورد انتظار پلتفرم های سونی یعنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا منتشر شد
سرانجام از نسخه دوم این سکوبازی رنگین جذاب معرفی شد. قسمت دوم Guacamelee در ادامه نسخه اول این بازی که در سال 2013 منتشر شد، به صورت انحصاری زمانی به پلی استیشن 4 خواهد آمد. اضافه شدن امکان همکاری 4 نفره در رد کردن مراحل و انیمیشن های قوی تر، از جمله نکات مهم قسمت دوم نسبت به نسخه اول بازی هستند.

به نظر می رسد که قرار است تا سرانجام، بسته الحاقی داستانی قسمت هفتم رزیدنت اویل با نام Not a Hero بزودی عرضه شود. جدا از نمایش بخش های از داستان این بسته الحاقی، تاریخ انتشار آن در تاریخ 21 آذر ماه نیز مشخص شد.

نمایش یک تریلر لایو اکشن با محیط مرموز و تاریک از بازی جدید بخش سرگرمی کمپانی سونی یعنی Erica، بسیاری از هواداران سونی را به وجد آورد. به نظر می رسد که سونی قرار است تا با این بازی، یک بار دیگر شانس خود را در سبک لایو اکشن که در آن، به نوعی شما کارگردان بازی هستید را امتحان کند.

در طول این تریلر، صحنه هایی از محیط بازی به نمایش در آمده و در نهایت صدای زنی مرموز شنیده می شود، هنوز مشخص نیست که این صدا، مربوط به شخصیتی آشنا از سری God of War بوده یا با شخصیتی جدید روبرو خواهیم بود.

داستان این بازی در دوره قرون وسطا جریان داشته و به درگیری های بین امپراطوری مغولستان و ژاپن فئودال می پردازد.

استودیو ساکرپانچ که پیش از این تجربه ساخت سری Infamous را در کارنامه خود دارد، از بازی جدید خود با نام Ghost of Tsushima رونمایی کرد. به نظر می رسد که این عنوان، یک اکشن جهان باز با المان های نقش آفرینی است.

Detroid: Become Huma

Resident Evil 7 – Not a Hero

God of War

Spider man 

The Last of Us Part II

شب گذشته، سرانجام کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس برگزار شد و طبق وعده های این کمپانی، اطلاعات مهمی از بازی های مورد انتظار پلتفرم های سونی یعنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا منتشر شد. در ادامه سعی داریم تا مهم ترین اطلاعاتی را که در طول این کنفرانس منتشر شد را دوباره بررسی کنیم.

Concrete Genie

در جریان هفته گیم پاریس، سونی سرانجام تریلر جدیدی را از یکی از مورد انتظارترین بازی های خود یعنی God of War منتشر کرد. مطابق آن چیزی که پیش از این در تریلرهای این بازی به نمایش در آمده بود، بار دیگر شاهد نبرد کریتوس و پسرش با موجودات اساطیری مربوط به منطقه اسکاندیناوی هستیم.

از دیگر عناوین مهم معرفی شده در کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس، می توان به ساخته جدید دیوید کیج یعنی Detroid: Become Huma اشاره کرد. این تریلر همانند سایر ویدیوهای منتشر شده از این بازی، از گرافیک فوق العاده بالایی بهره برده و همانند سایر ساخته های استودیو سازنده بازی، عنصر انتخاب، نقش عمده ای را در پیشبرد بازی ایفا خواهد کرد.

Guacamelee 2

به نظر می رسد که قرار است تا هنر نقاشی، سرانجام شاهد یک اثر با کیفیت در بازی های ویدیویی باشد. در بازی Concrete Genie شما قادر خواهید با تا تقریباً روی هر نقطه ای از محیط بازی، به نقاشی بپردازید.

Erica 

 Ghost of Tsushima

هنوز جزییات خاصی در رابطه با تاریخ انتشار این عنوان منتشر نشده اما این بازی به طور قطعی در سال 2018 میلادی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

قرار است تا این بسته الحاقی به صورت رایگان در دسترس خریداران رزیدنت اویل 7 قرار بگیرد. با وجود موفقیت های این بازی در نزد منتقدان، این عنوان هنوز به فروش مورد نظر کپکام دست نیافته است.

در این تریلر غافل گیر کننده که در پایان کنفرانس به نمایش در آمد، دیگر خبری از الی یا جوئل، شخصیت های اصلی قسمت قبلی نیست و در عوض کاراکتری تنومند و ناشناخته را مشاهده می کنیم که توسط یک فرقه مذهبی ناشناخته افراطی گرفتار شده و محیط این تریلر، بسیار تاریک تر از قسمت قبلی بازی به نظر می رسد.

پس از نمایش های موفقیت آمیز بازی اسپایدرمن در نمایشگاه E3، سرانجام تریلری از بخش داستانی این انحصاری پلی استیشن 4 که به دست استودیو خوشنام اینسامنیاک گیمز ساخته خواهد شد، منتشر شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *